Klientų atsiliepimai

  Rašyti atsiliepimą

Jūsų dėka turime labai išauklėtą šunį

Hera labai linksmas, paklusnus ir neįkirus šuo. Rugpjūčio pabaigoje Herai bus metai, namie viena pabūna normaliai, mašinoje važiuojant gan greitai atsipalaiduoja, miega atskirai nuo mūsų, ant baldų nelipa, nebent mes pasikvieciam, su kitais šunimis labai draugiška
 
Siunčiam linkėjimus!

Tik žiūrėdama video ir skaitydama suvokiau, kad tai ir yra būtent tai, ko reikia mano šuniui ir ko niekas man nėra sakęs anksčiau

Labai džiaugiuosi radusi šią programą, ji tikras išsigelbėjimas! Dar tik kelias dienas taikome 5 žingsnių lyderystę, bet pokyčiai akivaizdūs. Šuo beveik išsyk nustojo loti/staugti paliktas vienas namie, per atstumą stebi išeinančią (anksčiau ši problema buvo eskalavusis iki tokio lygio, kad net neišleisdasvo iš namų, bandydavo sprukti pro kojas drauge), mažiau tampo pavadėlį vedžiojamas, tapo apskritai daug ramesnis. 

Mano šuva natūraliai labai linkęs lyderiauti ir labai sunkiai nusileidžia. Žinojau tą problemą nuo mažumės ir bandžiau dresuoti, bet labai sunkiai sekėsi.Jis net sėsti ar gulti nenori pagal komandą, nors puikiai supranta, ko prašomas. Šuo labai protingas, tačiau sudėtingas (ne pirmas mano šuo, todėl turiu su kuo lyginti) Nuo mažumės buvo hiperaktyvus, atsisakydavo klausyti, ignoruodavo komandas, nekoncentruodavo dėmesio į šeimininką visiškai, joks maistas nepadėdavo. Darbas su dresuotojais sprendžiant kažkokią vieną problemą neduodavo norimo rezultato. Atrodė, kad tai šuo, kuriam išvis nereikia jokio šeimininko, jis daro, ką nori ir niekas jam nepaaiškins. Atvirai pasakius, pasidaviau ir nutariau, akd neturiu pakankamai laiko, energijos ir lėšų jį iš esmės auklėti. Metams einant padėtis blogėjo, atsirasdavo naujų ydingo elgesio elementų.

Jaučiau, kad kažką esminio darau negerai, bet niekaip nerasdavau atsako ką. Maistą kontroliuodavau, pro duris nepraleisdavau, paguldydavau ir laikydavo gulintį, mokinau nesitampyti įvairiais metodais. Kartais padėtis kažkiek pagerėdavo. Tačiau ilgalaikio rezultato ne tik nebuvo, bet darėsi vis blogiau: prieš pusmetį pradėjo ištisai loti/staugti likęs vienas, labai loti išgirdęs balsus/žingsnius laiptinėje, labai susijaudindavo, kai susirengdavau išeiti, seilėdavosi, bandydavo praspukti pro duris jėga, eidamas su pavadžiu pradėjo puldinėti kitus stambesnius patinus gatvėje (nors šiai nėra labai agresyvus), labai neramus būdavo ir automobilyje, apskritai lipti į jį atsisakydavo, reikėdavo (ir vis dar reikia tiesiog įkelti). Niekaip nesupratau, kaip ji nuraminti. Jokie valerijonai, CBD ir panašus dalykai nepadėjo.

Kai klausadavu dresuotojų ar veterinarų patarimų, dažniausiai gūžčiojo pečiais ir sakė: toks labai sudėtingas charakteris, nepasisekė su šunim, reikės dirbti daug, daug kainuos, dėl rezultato negarantuojam... Išgirdus tai nusileidavo rankos... Atrodė, kad nėra išeities, viskas labai blogai.... Kai atradau 5 žingsnių lyderystę, dar net nepradėjus taikyti, o tik žiūrėdama video ir skaitydama suvokiau, kad tai ir yra būtent tai, ko reikia mano šuniui ir ko niekas man nėra sakęs anksčiau. Aš gi žinojau, kad jis per septynerius metus tą tik ir teveikė, kad bandė imtis atsakomybės visose srityse. Iš to ir lojimas namie, ir neramumas gatvėje, ir tampymasis, ir kitų puldinėjimas. tačiau, kaip tai išgyvendinti, nebuvau radus būdo. Nežinau, ar pavyks išspręsti visas esmines bėdas dabar, bet jau po trijų dienų atrodo, lyg kas šunį būtų pakeitęs! Todėl dedam dideles viltis ir į ateitį:)

Ačiū ir reikėtų šiai programai didesnios atgarsio, nes žmonių, kurių šunys problematiškai elgiasi yra tikrai nemažai.

Noriu Jums padėkoti, nes tai veikia!!!!!!!!!!

Noriu Jums padėkoti, nes tai veikia!!!!!!!!!! Tiesa, dar esam kelyje, bet pirmieji pokyčiai jau yra. Jūsų dėka supratau, pirmiausia reikia "nulaužt" save, kad turėtum laimingą augintinį.
 
Mūsų kiemo nuomone, kiekvienas, turintis, augintinį, privalo įsigyti Jūsų video pamokas ir patarimus. Nes jie verčia aukštyn kojomis klaidingą žmonių supratimą apie jų draugus.
 

Susitarti su iš prieglaudos atkeliavusiu belgų aviganiu padeda Jūsų pamokos

Dauguma dresūros mokyklų belgams pataria maisto ribojimą ir smaugtuką. Mums tai netiko, o ir kovoti su belgu - ne mano jėgoms.
Susitarti su iš prieglaudos atkeliavusiu ir turinčiu savo kažkokias patirtis belgu padeda Jūsų lyderystės pamokos.  Esu labai dėkinga, labai padėjote. Ačiūūū :)

Stebisi paklusniu ėjimu šalia

Kas pamato mus pasivaikščiojant, stebisi paklusniu Betės ėjimu šalia. Jei kas paklausia, kaip taip pavyksta, parekomenduoju jūsų konsultacijas.

Rekomenduoju išbandyti šiuos mokymus, tikrai nepasigailėsite!

Ačiū Jums gerb. Vida už išsamią informaciją, padedant auklėti šunį. Jūs nuostabi! Tiek daug įdėta darbo, išnagrinėta kiekviena situacija kaip elgtis su augintiniu. Metodai kaip auklėti augintinį man labai patinka ir jie tikrai veikia.
Linkiu Jums kuo geriausios sėkmės, o visiems rekomenduoju išbandyti šiuos mokymus, tikrai nepasigailėsite.

Tai mums tarsi biblija

negaliu atsidžiaugti, kad atradau jus :) skaitau su tokiu smalsumu, tiesiog kiekvieną žodį sugeriu.
Ir žinoma, bandome lyderystės ir kitus įrankius. 
 
Labai daug jūsų darbo įdėta, paliestos svarbiausios temos, ačiū jums labai. 

Ačiū dar kartą už kursą, šiuo metu tai mums tarsi biblija (kadangi pirmas šuniukas apskritai)

Jūsų metodai puikiai veikia!

Aš tik noriu padėkoti, kad puikiai veikia Jūsų metodai. Jei vėl kažkas nepavyks, kreipsiuosi. Ačiū!

AČIŪ už naudingą medžiagą ir mokymus!

Mūsų šeimą papildė naujas narys – šuo. Prieš įsigyjant šunį žinojome, kad  nuo pat pirmos akimirkos, kai parsivešime namo, verta išmokyti savo augintinį, kas leidžiama ir ko jis neturėtų daryti. Kadangi neteko auginti šuns,tad kaip tai padaryti žinių neturėjome.

Labai džiaugėmės atradę šį internetinį puslapį. Viskas pateikta labai aiškiai ir suprantamai. Daug naujo sužinojome. Visa šeima susėdę žiūrėjome video pamokėles (kurias kruopščiai sukonspektavome), atsispausdinome pateiktą labai naudingą informaciją, kad bet kada galėtume perskaityti.

Jūsų rekomendacijų dėka šuo tinkamai elgiasi ir yra paklusnus.

Ačiū už tai, kad dalinatės unikaliomis žiniomis

Pamokėlės - labai didelė pagalba auginant šunį pradedadntiesiems. Ačiū už tai, kad dalinatės unikaliomis žiniomis. Tokios info niekur daugiau nėra.